panele ażurowe drewniane

Panele ażurowe na ścianie

Panele ażurowe dekoracyjne wymiar

Panele ażurowe na wymiar to prosty  i wyjątkowo skuteczny sposób na to, aby znacząco podnieść estetykę pomieszczenia. Jakiego? Dosłownie każdego, ponieważ panele dekoracyjne ażurowe doskonale nadają się do wszystkich pomieszczeń zarówno w mieszkaniu prywatnym, jak i biurze, hotelu, salach reprezentacyjnych w firmach, placówkach edukacyjnych itp. Ale na samej funkcji dekoracyjnej ich zalety się nie kończą. Panele ażurowe drewniane mają także wiele zastosowań praktycznych.

Fronty ażurowe wykorzystywane są do ozdabiania mebli, drzwi, kominków, a nawet ścian. Można używać ich w charakterze elementów maskujących grzejniki, mechanizmy, niedoskonałości konstrukcyjne itp. Postawiona w większym  pomieszczeniu ścianka ażurowa pozwala w wygodny sposób wyznaczyć strefy, a zarazem nie wpływa na optyczne zmniejszenie pomieszczenia. Fronty ażurowe wyglądają również bardzo elegancko w towarzystwie szklanych powierzchni.

Jak widać po wymienionych przykładach, zastosowanie paneli ażurowych jest niezwykle szerokie. Niezależnie od tego, czy interesują Cię ażurowe ścianki działowe czy fronty meblowe, nasza firma jest w stanie wykonać dokładnie takie, jakich oczekujesz. Zobacz nasze propozycje.

Panele ażurowe ścianki działowe

Panele ażurowe drewniane na ścianie

Czy warto umieścić panele ażurowe na ścianie? Oczywiście – i nie ma przy tym znaczenia, w jakim pomieszczeniu ta ściana się znajduje. Estetyczny panel dekoracyjny ażurowy równie  dobrze wygląda na korytarzu w hotelu, jak i w łazience domu prywatnego. W każdym miejscu dodaje estetyki i niepowtarzalnego uroku. Zaletą jest to, że takie panele ażurowe na wymiar mogą mieć różne gabaryty.

Dlatego możesz zamówić u nas panel dekoracyjny ażurowy, który będzie elementem wybranej części ściany, jak również panele ażurowe na ścianę. Takie ażury dekoracyjne świetnie nadają się do pomieszczeń użytkowych oraz miejsc reprezentacyjnych – jak puby czy sale konferencyjne – mogą także stanowić ciekawe urozmaicenie przestrzeni w galerii handlowej. A ponieważ oferujemy nasze usługi wszystkim, panel dekoracyjny ażurowy może zdobić mieszkanie prywatne.

panel dekoracyjny ażurowy

Panele dekoracyjne ażurowe na wymiar

Galeria Zdjęć Realizacji

Panele dekoracyjne ażurowe na ścianie i na meble

Fronty meblowe ażurowe to świetne rozwiązanie zarówno przy meblach starszych, jak i całkiem nowych. W każdym przypadku doskonale nadają się do podniesienia ich estetyki, przez co całe pomieszczenie bardzo zyskuje na wyglądzie. Ponieważ wykonujemy fronty ażurowe pasujące do wszystkich stylów aranżacji, nie będzie problemu z zamówieniem u nas takich, jak np. fronty ażurowe MDF w stylu klasycznym lub fronty ażurowe białe do salonu w stylu skandynawskim. 

Te estetyczne dodatki sprawiają, że pomieszczenie nabiera nowego blasku. Pasują do mebli w kuchni, salonu, sypialni, przedpokoju, do biura i punktu usługowego. Ponieważ wykonujemy fronty ażurowe na wymiar, masz stuprocentową pewność, że zamówione będą optymalnie pasować do mebla. Nie masz pomysłu na to, jaki front ażurowy zamówić? Mebluk to ludzie z wieloletnim doświadczeniem na tym polu i z przyjemnością posłużą Ci pomocą. Doradzimy najlepszy front ażurowy do stylu umeblowania oraz charakteru samego mebla. Z nami wyłącznie zyskasz!

A może panele ażurowe ścianki działowe?

Co to jest ścianka działowa, wie każdy. A czym różni się od niej ażurowa ścianka działowa? Jest to nie tylko estetyka, która wpływa bardzo pozytywnie na aranżację całego pomieszczenia, ale również fakt, że panele ażurowe ścianki działowe przepuszczają światło.  Dzięki temu, gdy podzielimy nimi przestrzeń open space czy duży salon, nie powstanie obszar wymagający doświetlenia. Konstrukcja tego typu może być przytwierdzona do podłogi lub podwieszona do sufitu, a więc nie są wymagane żadne zaawansowane prace remontowe.

Podobnie jak panel ścienny ażurowy, także ażurowe ściany działowe mogą mieć różne wzory – od bardzo skomplikowanych, doskonale nadających się do stylu glamour, po minimalistyczne, gdzie akcenty są niewielkie. Nie musimy ograniczać się tylko do wnętrz – ścianka ażurowa może stanąć także na tarasie lub być ozdobą kącika wypoczynkowego na terenie rekreacyjnym. Mniejsze ścianki ażurowe można umieścić na balkonie.

Panele ażurowe drewniane i MDF – wykonamy, jakie tylko chcesz

Mebluk od lat zajmuje się wykonywaniem paneli ażurowych dla klientów prywatnych oraz instytucji. Nasze panele ażurowe na meble oraz panele dekoracyjne ażurowe na ściany wykonywane są przy pomocy nowoczesnych narzędzi, zapewniających wysoką precyzję cięcia. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać fronty ażurowe do zróżnicowanych mebli oraz z uwzględnieniem specyfiki pomieszczenia. Czy będą to fronty ażurowe na wymiar do kuchennej szafki, czy panel ażurowy MDF do hallu apartamentowca, możesz mieć pewność, że będzie zaspokajać wszystkie Twoje oczekiwania.

Zatem jeśli marzy Ci się panel ażurowy w salonie, na korytarzu pensjonatu czy w biurze – skontaktuj się z nami. Nasze zalety to nie tylko pełne dopasowanie się do potrzeb klienta, ale również przystępne ceny. Dlatego panele ażurowe nie będą dla Ciebie wydatkiem, na którym musisz się długo przygotowywać. Przekonaj się o tym – już dzisiaj skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów zamówienia!

Panele ażurowe dekoracyjne na ścianę na wymiar