Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności i ofertą wykonywanych przez nas mebli. Nasze meble wykonujemy z pasją, wykorzystując duże doświadczenie począwszy od projektowania indywidualnego, przez wykonanie mebli oraz ich montaż u klienta.
Proponujemy efektowne oraz funkcjonalne rozwiązania zabudowy meblami dopasowanymi do charakteru pomieszczeń w jakich się znajdą.

PRODUCENT MEBLI

MEBLUK

MEBLUK to firma oparta o kilkuletnie doświadczenie na rynku meblowym. Naszą specjalnością jest projektowanie i produkcja mebli kuchennych, pokojowych, szaf wnękowych na zamówienie klienta. Bogata oferta handlowa, bardzo wysoka jakość produktów oraz materiałów i surowców, nowoczesna technologia wyrobu mebli oraz ich niska cena w stosunku do jakości to największe atuty firmy.
Nasza firma zapewnia dokonanie pomiaru, doradztwo, projekt, transport oraz montaż mebli. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów w trakcie całego procesu produkcji. Przy aranżacji pomieszczeń nasi projektanci korzystają z pomocy profesjonalnego oprogramowania, które umożliwia szczegółowa i wierną wizualizację tworzonych zestawów.

Planujemy i doradzamy Klientowi 100%
Wykonujmy dokładne pomiary 100%
Montujemy zawsze na czas! 100%

Dlaczego My?

POMIAR, DORADZTWO I WYCENA GRATIS

Wiedza i doświadczenie

Wykonane przez nas realizacje pomogły nam zdobyć doświadczenie, dzięki któremu zaprojektujemy Państwa idealną kuchnię

Fachowy montaż

Montaż proponowanych przez nas mebli powierzamy tylko naszym wykwalifikowanym pracownikom. Ich doświadczenie i profesjonalny sprzęt pozwalają na szybką i fachową instalację mebli. Zawsze ustalamy z klientem dogodny dla niego termin montażu

Terminowość

Najdłuższy okres oczekiwania na swoją wymarzoną kuchnię to 10 tygodni od chwili złożenia zamówienia!

12

Lat doświadczenia

150 +

Zadowolonych klientów

600 +

Wykonanych projektów

1000 +

Sprzedanych frontów

O Nas