504-813-364 adres@email.com

Producent mebli na wymiar

Wykonujemy dla Państwa meble na wymiar w atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowane zaplecze powodują, że nasza oferta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

MEBLUK – PRODUCENT MEBLI

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności i ofertą wykonywanych przez nas mebli. Nasze meble wykonujemy z pasją, wykorzystując duże doświadczenie począwszy od projektowania indywidualnego, przez wykonanie mebli oraz ich montaż u klienta.

Proponujemy efektowne oraz funkcjonalne rozwiązania zabudowy meblami dopasowanymi do charakteru pomieszczeń w jakich się znajdą.

MEBLUK to firma oparta o kilkuletnie doświadczenie na rynku meblowym. Naszą specjalnością jest projektowanie i produkcja mebli kuchennych, pokojowych, szaf wnękowych na zamówienie klienta. Bogata oferta handlowa, bardzo wysoka jakość produktów oraz materiałów i surowców, nowoczesna technologia wyrobu mebli oraz ich niska cena w stosunku do jakości to największe atuty firmy.
Nasza firma zapewnia dokonanie pomiaru, doradztwo, projekt, transport oraz montaż mebli. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów w trakcie całego procesu produkcji. Przy aranżacji pomieszczeń nasi projektanci korzystają z pomocy profesjonalnego oprogramowania, które umożliwia szczegółowa i wierną wizualizację tworzonych zestawów.

meble biurowe

Napisz do nas

Zadzwoń

504-813-364